7 березня у Центрі громадських ініціатив SOVA відбувся тренінг «Як говорити, щоб тебе почули» для учасників локального аналізу в рамках проекту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах».

Учасники ознайомилися з цінностями та принципами діалогу як підходу, сформували розуміння діалогу як процедури прийняття рішень та відпрацювати навички участі в діалозі.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.