У Волноваському районі за межами с. Лісне в лісі особовий склад частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління виконував роботи з очищення місцевості від вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Так, протягом 20-22 березня було обстежено 0,48 га території та вилучено 70 одиниць вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни для подальшого знищення встановленим способом, а саме: 35 одиниць артилерійських снарядів 45 мм, одна мінометна міна 82 мм, 33 гранати РГ 42 та одна граната РГД 33.

Шановні громадяни, пам’ятайте! Якщо ви виявили підозрілий предмет в жодному разі не торкайтеся його. Негайно відійдіть якомога далі від знахідки, попередьте про небезпеку оточуючих та повідомте Службу порятунку за номером «101» або Національну поліцію за номером «102». Також ви можете скористатись мобільним додатком «101-Донецька область» та миттєво повідомити про надзвичайну ситуацію.