03 червня о 15:50 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася поблизу м. Курахове Донецької області. Водій вантажного автомобіля зі стисненим киснем не впорався з керуванням, в результаті чого автомобіль перекинувся на бік. На місце події негайно виїхали чергові відділення 7-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Донецькій області.

На місці події рятувальники з’ясували, що відбувається витікання палива з паливного баку вантажівки. Крім того, в результаті аварії пошкоджена цистерна зі стисненим киснем.

Рятувальники здійснили змив палива з дорожнього покриття та створили пінну подушку на місці пошкодження цистерни для можливого займання та вибуху.

На даний час автошлях перекрито співробітниками Національної поліції. Інформація про загиблих та постраждалих до Головного управління не надходила. Від представництва компанії до місця події направлено цистерну з м. Дніпро для здійснення перекачки стисненого кисню з пошкодженої цистерни.

Від Головного управління залучено 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.