Днями місцева мешканка села Новопетриківка намагалась придбати товар, оголошення про продаж вона побачила на одному з відомих сайтів. Після того перевела повну суму грошей в сумі 12000 гривень, продавець зник та перестав відповідати на повідомлення. З цією інформацією жінка звернулась до поліцейських Великої Новосілки. Наразі поліція працює над розкриттям злочину. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

Дотримуючись певних правил товарів на сайтах оголошень, ви зможете безпечно придбати товар та не потрапити до рук шахраїв. Ось декілька з них:
  1. Занадто низька ціна — привід насторожитися. Шахраї часто використовують цей прийом, щоб отримати якомога більше дзвінків від зацікавлених покупців.
  2. По телефону продавець каже, що з товаром все в порядку і ціна вказана вірно, але дзвінків багато і якщо ви точно купуєте, то переведіть предоплату на карту.
Будьте пильні! Занадто вигідну пропозицію з предоплатою — швидше за все, обман. Продавець може зникнути, як тільки отримає гроші. Інший сценарій: ви телефонуєте продавцю і з’ясовуються дивні подробиці про товар (продають не те, що вказано в оголошенні) або ціну (вона, звичайно, вище).
Ретельно огляньте і перевірте річ перед тим, як віддати гроші. Якщо продавець дуже поспішає — відпустіть його з миром. Швидше за все, те, що він продає, вам не потрібно.