Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ у Донецький області перевищений на 45%. Про це повідомляється на сайті Донецької облдержадміністрації з посиланням на брифінг з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області заступника начальника управління – начальника відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

«Епідемічна ситуація дещо погіршилася не тільки на Донеччині, а в Україні в цілому. Відсоток від епідпорогу  Донеччина перевищує на 45%.  Більше — у Житомирській області, в Івано-Франківській та Тернопільській областях»,  —  сказав він.

Олександр Педенко зазначив, що наразі у Донецькій області перевищено лише один із шести індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19.

На території Донецької області діє «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.  Це попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.