Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

ТОП новин Вугледарської громади у 2020 році

2020 рік можна назвати одним із самих незвичайних за останнє століття. Події, які змінили світ, торкнулися і мешканців Вугледарської громади. Ми зібрали новини, які більш всього турбували серця відвідувачів інформаційно-довідкового сайту ugledar.info.

Оскільки медіапроект “Угледар-инфо” почав працювати тільки наприкінці зими 2020 року, відлік починається з березня.

Березень. Оскільки у першій місяць роботи сайт був ще невідомим, то найбільшу увагу відвідувачі приділили новині про аварійно-ремонтне відключення водопостачання у Вугледарі в один з днів першого місяця весни.

Квітень. Середина весни 2020 року ознаменувалася першими карантинними заходами. Відвідувачів сайту стривожило розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації про встановлення епідеміологічних обмежень щодо життя у громаді.

Травень. Після більше ніж місяця самоізоляції карантинні заходи послабили. Мешканців Вугледарської громади дуже турбувало питання, коли ж нарешті відновлять міжміське автобусне сполучення.

Червень. На початку літа коронавірус добрався і до Вугледару. Оголошення про виявлення першого захворілого на COVID-19 розбурхало інтернет-користувачів з Вугледарської громади. Одразу з цією новиною інтернет-користувачі приділяли багато уваги інформації, щодо підсиленням контроль за дотримання карантинних обмежень з боку поліції.

Липень. У середині літа до Вугледару завітала непогода. Побиті машини, окна та зламані дерева — все це було на устах майже кожного вугледарця.

Серпень. Для Вугледара серпень — місяц свят — День Незалежності, День міста, День шахтаря. Недарма відвідувачі порталу найбільше приділили уваги розкладу святкових заходів.

Вересень. Осінь повернула карантинні заходи до Вугледару, тому новина про попадання міста до помаранчевої зони карантинних обмежень стала найвідвідуванішою у цьому місяці.

Жовтень. З приходом холодів вугледарців турбувало питання, коли ввімкнуть опалення.

Листопад. Найхолодніший місяць осені став найбільш турбулентним у суспільстві. Новини зі страйком шахтарів відвідував кожен третій мешканець громади.

Грудень. Важкий, з безліччю викликів рік підходить до завершення. Новина про відкриття новорічної ялинки — символу змін, очікувань та свят — стала самою цікавою у останньому місяці року.

З наступаючим новим роком, вугледарці!

Оставьте ответ