Сьогодні, 3 серпня, близько 14:30 в м. Волноваха пройшов короткочасний дощ та град з сильними поривами вітру. На даний час сили та засоби Головного управління залучені до ліквідації наслідків негоди, зокрема — прибирання дерев з покрівель житлових будинків та з дахів автомобілів; відкачування дощової води з підвального приміщення дошкільного навчального закладу № 8 м. Волноваха та подвір’я приватного домоволодіння. Також до Головного управління надходить інформація про повалені гілки дерев на електропроводах м. Волноваха. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Станом на 16:00 встановлена інформація щодо пошкоджень в м. Волноваха, а саме: пошкоджено покрівлі 2 приватних житлових будинків; зазнали пошкоджень 5 легкових автомобілів; підтоплено підвальне приміщення дошкільного навчального закладу № 8 та подвір’я приватного житлового будинку.

Інформації щодо загиблих та постраждалих до Головного управління не надходила.

Силами Головного управління продовжується моніторинг обстановки щодо наслідків погіршення погодних умов у Волноваському районі.

Від Головного управління для ліквідації наслідків погіршення погодних умов та моніторингу залучено 11 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.