Третій рік поспіль Parimatch Foundation Ukraine спільно з Національним комітетом спорту людей з інвалідністю відзначають стипендіями дітей, які професійно займаються в інваспорті та ставлять за мету участь у престижних змаганнях, зокрема Паралімпійських іграх. Про це повідомляє прес-служба Управління фізичної культури та спорту у Донецькій області
20 вересня відбувся урочистий захід, на якому відзначили 30 хлопців і дівчат віком від 11 до 17 років – представників з 12 регіонів України. 20 з них мають порушення опорно-рухового апарату, 6 – порушення зору, 3 – порушення слуху, 1 – порушення розумового та фізичного розвитку. Попри діагнози, спортсмени досягають успіхів у гандболі, легкій атлетиці, лижних перегонах та біатлоні, плаванні, спортивному орієнтуванні, тенісі настільному.
До переліку стипендіатів потрапила легкоатлетка з Вугледару Валерія Літвяхова – член резервного складу національної збірної команди України серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату, багаторазова чемпіонка України з бігу на 60, 100, 200 та 400 метрів.
Стипендія є складовою комплексної програми фонду «Так, я можу!», має розмір 5000 грн на місяць і виплачуватиметься протягом року. Витрачатимуть її лауреати на спортивну підготовку.