28 грудня в режимі онлайн під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика відбулося засідання координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців, яке визначило перелік кандидатів Донеччини на участь у Іграх ХХХІІ Олімпіади. Важкоатлета з Вугледара Куліков Ілля було ухвалено до включення до переліку олімпійців на 2021 рік. Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

«Найбільш престижні спортивні змагання, що заплановано провести в Токіо влітку 2021-го, мають резюмувати черговий олімпійський цикл, який цього разу через пандемію складе п’ять років, а не традиційні чотири. Ми сподіваємося, що якомога більше українців та, зокрема, представників Донецької області зможуть потрапити на майбутні Ігри, і зі свого боку сконцентруємо максимум зусиль задля їх якісної підготовки», — зазначив Володимир Мицик.
Про розгляд проєкту списку спортсменів Донецької області – кандидатів на участь в літніх Олімпійських іграх у Токіо доповіла начальник відділу фізкультурно-спортивної роботи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Марина Будовій, про затвердження графіку засідань координаційної ради з питань олімпійської підготовки та забезпечення олімпійців і моніторингу роботи спортсменів-інструкторів Донецької обласної штатної спортивної команди резервного спорту з олімпійських видів спорту на 2021 рік – директор Школи вищої спортивної майстерності Крістіна Русінова.
За підсумками обговорення було ухвалено рішення про включення до переліку олімпійців на 2021 рік 38 спортсменів з 13 видів спорту: легка атлетика – 13 осіб; велосипедний спорт – 5; боротьба вільна, стрільба кульова, сучасне п’ятиборство – по 3; важка атлетика, вітрильний спорт, бокс – по 2; боротьба греко-римська, кінний спорт, стрибки у воду, триатлон, тхеквондо ВТФ – по 1.