Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Вугледарські легкоатлети завоювали «бронзу» чемпіонату Донецької області серед команд ДЮСШ

0 3

З 26 листопада по 27 листопада СК «Металург» м.Бахмут пройшов відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ юнаків та дівчат 2003 р. н. та молодші. Про це повідомляє ДЮСШ Вугледару

У змаганнях взяли участь вісім команд Донецької  області: КДЮСШ №1 Бахмутської міської ради,  ДЮСШ м.Костянтинівка, ДЮСШ м.Торецька, ОКДЮСШ м.Дружківка, КДЮСШ«Олімпія»м.Маріуполя,

ДЮСШ «Колос»,  ДЮСШ м.Вугледар, ДЮСШ м.Слов’янська.

Спортсмени демонстрували свої здібності з бігу 60, 400, 60 з/б, 1500, 3000, 800 метрів, стрибках у висоту, довжину, потрійним, з жердиною та штовханні ядра. Командний залік  рахувався за 10 кращих результатів. Команду вугледарських атлетів під керівництвом тренера Тетяни Савчук представили 11 спортсменів, а саме:

• Богдан Штепура 2005р.н.

Кожен приніс залікові очки і за результатами двох днів змагань наша команда  завоювала почесне третє місце (132 очок), КДЮСШ № 1 Бахмут стала другою (172 очки), а першими стала команда КДЮСШ «Олімпія»(183 очок). Учасники змагань були нагородженні, грамотами та кубками управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.