Зустрічі з підприємцями
🔸Служба зайнятості надає всебічну підтримку та супровід підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку бізнесу.
В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» фахівець з профорієнтації Вугледарського міського центру зайнятості Тетяна Бурак провела онлайн та офлайн зустрічі з підприємцями Вадимом Спірідоновим, Андрієм Корчохою, Станіславом Сівіріним, які започаткували власну справу за сприянням служби зайнятості та продовжують ведення свого бізнесу.
🔸Під час спілкування фахівець надала інформацію щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць, акцентувала увагу на реальному стані справ, намірах на подальший розвиток, виявленню проблемних питань, що виникають в процесі провадження бізнесу.
Підприємців поінформовано щодо можливості участі в дводенних тренінгах «Навчальна програма з розвитку навичок електронної комерції у Луганській, Донецькій, Запорозькій та Херсонській областях» від Програми ООН, 11-12 жовтня в м.Краматорськ, 18-19 жовтня в м.Маріуполь.
🔸Учасникам зустрічі щиро побажали подальших успіхів, наснаги, впевненості на шляху самостійної діяльності, у побудові власного бізнесу та запросили звернутися за додатковими консультаціями до Центру розвитку підприємництва.