Молодіжна рада Вугледарської громади проводить опитування серед мешканців на тему «Що покращити у Вугледарі на 1000 доларів». Про це повідомили представники Молодіжної Ради.

Метою опитування є збір ідей щодо покращення нашої громади, які потім будуть відібрані та профінансовані.

Команда з Вугледару бере участь у Summer Youth Acceleration Programme. Ініціаторкою та капітаном команди стала голова Молодіжної Ради Пасічка Яна.

Summer Youth Acceleration Programme — це літня програма для амбітної молоді — школярів, студентів, працівників органів самоврядування, підприємців, активістів та небайдужих громадян — Донецької, Запорізької та Луганської областей.

«Представники нашої команди вже не вперше мають намір покращити життя своєї громади. Завдяки участі в програмі, молодь Вугледара планує не тільки дізнатися та навчитися новому, а й знайти та вирішити існуючи проблеми у нашій громаді.”, — розповідає капітан команди Пасічка Яна.

Команда Вугледарської молоді має можливість отримати фінансування на впровадження своєї ініціативи (закупівлю обладнання чи проведення місцевого заходу) від Програми Розвитку ООН за умови успішного проходження всіх етапів навчання та челенджу.

Тому вже найближчим часом чекаємо якісних змін у нашій громаді від цих неймовірних хлопців та дівчат! І кожен із читачів може їм у цьому допомогти — не переживайте, ніякого смс-голосування 🙂 Просто радимо слідкувати за їх активністю на сторінці https://www.facebook.com/vugledar та на сайті https://promolod.org.ua/ та відгукуватися на їхні пропозиції.

Свої поради щодо покращення Вугледарської громади залишайте у коментарях під цією новиною у соціальних мережах.

Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.