Українська сторона СЦКК повідомляє про чергову зухвалу провокацію з боку збройних формувань Російської Федерації, які здійснили обстріл мирного населеного пункту поблизу лінії розмежування із застосуванням озброєння, забороненого Мінськими угодами. Про це повідомляє прес-центр ООС.
13 липня 2021 року у проміжок часу з 07:40 до 08:25 найманці зі сторони окупованого населеного пункту Сигнальне здійснили прицільний обстріл населеного пункту Тарамчук Донецької області, застосувавши артилерійські системи калібру 122 мм. Всього окупантами було випущено понад 30 снарядів, внаслідок чого пошкоджено цивільні будинки та трансформаторна підстанція, що призвело до знеструмлення вулиць Яблуневої та Широкої.
На щастя, ніхто з цивільних мешканців не постраждав.
Окупанти свідомо вдаються до провокативних обстрілів, збільшуючи кількість порушень із застосуванням забороненого озброєння. При цьому найманці прикриваються черговим кремлівським наративом про «захист русскіх людей» та, буцімто, «веденням вогню у відповідь», що підтверджує безпосередній зв’язок дій окупантів з їх московськими кураторами та служить черговим доказом планового характеру провокацій проросійських злочинців.
УССЦКК вчергове наголошує, що ЗС України суворо дотримуються режиму припинення вогню. Всі вказані порушення зафіксовані та задокументовані українською стороною СЦКК та передані до СММ ОБСЄ і органів досудового розслідування України.