Через погіршення погодних умов на території Донеччини бійці ДСНС  залучаються до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України в Донецькій області.

Зокрема, на території ПрАТ МК «Азовсталь» рятувальниками було здійснено відкачування дощової води обємом 700 м куб з території 2-х цехів. Також надійшло повідомлення від жителя м. Волноваха з проханням надати допомогу по відкачуванню дощової води з території приватного житлового подвір’я. Рятувальники 11 Державного пожежно-рятувального загону за допомогою мотопомпи здійснили відкачування дощової води об’ємом 5 м куб.

Крім того, до Головного управління надходять звернення громадян з проханням надати допомогу по відкачуванню дощової води з території приватних житлових подвір’їв. Подібні повідомлення надійшли від жителів с Мелекіне Мангушської селищної громади, відвідувачів пансіонату «Портовик» та пансіонату «Азов’є», жителів смт Ялта. Всього для ліквідації наслідків негоди від Головного управління було залучено 21 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.

Для моніторингу обстановки щодо ускладнень можливих наслідків негоди від Головного управління залучено 4 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки.