За інформацією УкрГідрометцентру, 17 червня на Донеччині сильні дощі, грози, можливий град, вітер північно-східний, 9-14 м/с, на півдні 19-24 м/с, вдень при грозах шквали 15-20 м/с, на півдні 25-28 м/с.

Ускладнення погодних умов 17 червня відповідає ΙI рівню небезпечності (колір помаранчевий), що може призвести до порушень електропостачання, ускладнення роботи служб комунального господарства та будівельної галузі, руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.

За інформацією прес-служби ГУ ДСНС України у Донецькій області, через значне погіршення погодних умов (дощ, грози, град та сильний вітер) на території Донецької області було відключено електропостачання у 16 населених пунктах, з них 2 частково у Покровському, Волноваському та Маріупольському районах. Без електроенергії залишилось близько 27 000 чоловік.

Крім того, протягом минулої доби сили та засоби Головного управління 9 разів залучались до ліквідації наслідків негоди під час яких:

  • Відкачано 58 м куб дощової води на території 4 приватних домогосподарств в м. Маріуполь та смт Мангуш.
  • Розпиляно та прибрано з проїжджої частини автомобільних доріг 19 дерев, які перешкоджали руху транспортних засобів. Надзвичайні події виникли у м. Маріуполь, смт Нікольське, смт Мангуш, м. Волноваха та с. Рибінське Волноваського району.
  • Вилучено 1 автобус, у якому був водій без пасажирів, з ділянки затопленої дощовою водою у м. Маріуполь.

Всього від Головного управління для ліквідації наслідків негоди було залучено 38 чоловік особового складу та 10 одиниць техніки.