Протягом доби силами Головного управління здійснено 24 залучення до ліквідації наслідків негоди на території Донецької області, під час яких було відкачано 2167 куб. м дощової води за 36 адресами в смт Мангуш, смт Ялта, с. Урзуф та с. Малоянисоль Маріупольського району та м. Вугледар Волноваського району. Також, бійці ДСНС прибрали 17 аварійних дерев, які впали на проїжджу частину доріг та лінії електропередач в смт Мангуш, смт Ялта, с. Бойове Маріупольського району та м. Волноваха. Силами ДСНС було ліквідовано 1 затор на річці Мокра Білосарайка в смт Мангуш Маріупольського району. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Донецькій області.

Від Головного управління залучалось 106 чоловік особового складу та 28 одиниць техніки.

В наслідок погіршення погодних умов на території Донецької області, в Маріупольському районі поблизу с. Малоянисоль Кальчицької сільської громади стався підмив дамби водойми, яка розташована на річці Кальчик. Внаслідок пошкодження дамби сталося підняття рівня води в річці, у зв’язку з чим піднявся рівень води в Старокримському водосховищі поблизу м. Маріуполь та відбувся перелив води через дамбу водосховища.

Станом на 08:00 18 червня перелив води через дамбу Старокримського водосховища продовжується, рівень води в річці не зменшується. В результаті підняття рівня води підтоплено 32 присадибних ділянки та будиночків в садовому товаристві, а також автомобільний міст через річку. На місці знаходяться співробітники Національної поліції, які здійснюють регулювання та переправляють автотранспорт в об’їзд.

17 червня під час обстеження підтопленої території, рятувальниками Головного управління за допомогою автомобіля ЗІЛ-131 та надувного човна  було врятовано 5 людей. Від Головного управління для обстеження підтопленої території та надання допомоги населенню залучалось 16 чоловік особового складу, 4 одиниці техніки та 1 плавзасіб.