30 червня відбулося чергове засідання Ради роботодавців при Вугледарському міському центрі зайнятості. На сьогодні одним із головних завдань що постає перед службою зайнятості є налагодження постійних комунікацій з роботодавцями та освітніми закладами щодо вирішення питань зайнятості молоді.
Молоді необхідно швидко адаптуватися до сучасних вимог ринку праці,здобувати нові знання, розвиватися,будувати вдалу кар’єру та шукати гідну роботу. Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.
Учасники засідання обговорили результати роботи центру зайнятості з молоддю. Роботодавців ознайомили із сучасними онлайн сервісами, формами самопрезентації пошукача роботи.
В.о.директора Вугледарського фахового коледжу Марина Голобородько звернулася до членів Ради з пропозицією створення бази зовнішніх стейкхолдерів, які будуть залучатися для проведення експертної оцінки та рецензування якості освітніх програм спеціальностей навчального закладу з підприємств та установ, де застосовуються інновації в технології,управлінні та економічній діяльності ,а студенти проходять виробничу практику.
Учасники засідання надали пропозиції щодо укладення Меморандуму про співпрацю з питань стейкхолдерського підходу у забезпеченні якості освіти та ринку праці висококваліфікованими фахівцями між Радою роботодавців,службою зайнятості та навчальним закладом,а також про проведення спільних заходів для молоді.