Протягом 18 червня рятувальники Донеччини 14 разів залучалися для надання допомоги з ліквідації наслідків негоди, у тому числі у Вугледарі. про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Так, о 09:00 у смт Ялта Маріупольського району по допомогу до рятувальників звернулись мешканці трьох будинків по вул. Нахімова. Рятувальники 25 державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою мотопомп відкачали 360 куб. м дощової води з 3 подвір’їв приватних житлових будинків.

Вже о 09:55 жителі вул. Набережна смт Мангуш, звернулись по допомогу до рятувальників з відкачування дощової води. Рятувальники 25 державного пожежно-рятувального загону за допомогою автоцистерни та гідроелеватора відкачали дощову воду з подвір’я приватного будинку та 1 колодязя. А вже об 11:50 у с. Красна Поляна Старомлинівска ОТГ рятувальники відкачали 100 куб. м дощової води з 3-х приватних подвір’їв.

Рятувальники 27 державного пожежно-рятувального загону за допомогою мотопомпи відкачали 50 куб. м дощової води з відкритої території санаторію “Гірник”, який розташовано у м. Вугледар.

У Приморському районі м. Маріуполь рятувальники 3 державного пожежно-рятувального загону за допомогою автоцистерни та гідроелеватора відкачали понад 300 куб. м дощової води з 7 приватних подвір’їв, 2 підвалів приватних будинків, господарчої споруди на території приватного домоволодіння та відкритої території біля готелю «Чайка».

О 14:32 по допомогу до рятувальників звернулись працівники бази відпочинку «Портовик», що у с. Мелекіно Мангушської СР.

Рятувальники 59 ДПРЧ 25 державного пожежно-рятувального загону за допомогою автоцистерни та гідроелеватора відкачали 240 куб. м дощової води з відкритої території бази відпочинку.

Загалом, протягом минулої доби рятувальники Донеччини надали допомогу та відкачали 1185,4 куб. м дощової води за 23 адресами в смт Мангуш та смт Ялта Маріупольського району, с. Красна Поляна Волноваського району, м. Вугледар Волноваського району та м. Маріуполь. Також було прибрано 3 дерева, які впали на проїжджу частину доріг та приватне подвір’я в смт Мангуш Маріупольського району та с. Первомайське Покровського району.

Від Головного управління залучалось 59 чоловік особового складу та 14 одиниць техніки.