Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Північ Донеччини суттєво постраждав від негоди

260

21 липня у період з 11:00 до 11:30 у північній частині Донецької області спостерігався короткочасний град з поривами вітру 15-20 м/с, внаслідок чого в Покровському та Краматорському районах повалено дерева на будівлі, проїзні частини, авто та лінії електропередач, а саме в містах Слов’янськ, Краматорськ, Константинівка, Покровськ, Дружківка. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Станом на 14:00 сили та засоби Головного управління залучено за 18 адресами, з них: за 2 адресами рятувальники надають допомогу з розбирання пошкодженої конструкції загальноосвітньої школи та будівлі електропідстанції в м. Мирноград Покровського району; за 16 адресами — по прибиранню дерев з будівель, авто та проїзних частин.

На даний час для ліквідації наслідків негоди від Головного управління залучено 81 чоловік особового складу та 25 одиниць техніки. На даний час встановлено інформацію щодо пошкоджень покрівель 36 будівель, в тому числі, пошкоджено пошкоджено покрівлю 83 ДПРЧ у м. Родинське Покровського району. Повідомлення від громадян продовжують надходити.

Внаслідок погіршення погодних умов відключено від електропостачання 30 населених пунктів Краматорського та Покровського районів, з них 23 частково (усього біля 24 тис. чоловік). Для  забезпечення електропостачання операційної хірургічного відділення міської лікарні м. Краматорськ від Головного управління залучено джерело резервного електроживлення (генератор 7 кВт 12 ДПРЗ).  Для проведення ремонтно-відновлювальних робіт залучено 13 одиниць техніки та 41 працівник ПАТ «ДТЕК Донецьобленерго».

У північній частині Донецької області продовжується моніторинг обстановки щодо наслідків погіршення погодних умов.

Вам также могут понравиться