Поліція встановлює особи шахраїв. Мешканці Волноваського району потрапили до пастки аферистів. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

Так, 4 липня до Волноваського районного відділу поліції звернулись мешканці Волновахи з заявою, про вчинення відносно них шахрайських дій. Вранці на мобільний телефон чоловіка подзвонила схвильована матір та повідомила, що померла її сестра та потрібно надіслати гроші на картку племінника аби допомогти з похованням. Чоловік передзвонив на нібито номер двоюрідного брата та перерахував на надану ним картку 4000 гривень. Згодом схвильований родич передзвонив та попросив ще 7000 тисяч. Таким чином бажаючи допомогти рідним громадяни віддали аферистам 11 000 гривень.

Наступного ж дня  52-річний мешканець Великої Новосілки в  інтернеті знайшов оголошення з ремонту техніки та авансом перерахував гроші в сумі 4850 за покупку деталей на телевізор. Однак після того, як необхідну суму було переведено на карту «продавець» вимкнув телефон.

Відомості за даними фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

У будь-який час доби Ви можете подзвонити на 102 та проконсультуватися з питання що робити, якщо вважаєте, що Вас намагаються ошукати. Якщо ж Ви або ваші рідні, близькі, друзі чи знайомі все-таки стали жертвами шахраїв – не чекайте, а негайно звертайтесь у поліцію!