Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Поліція захистила мешканку сусідньої Ольгінці від домашнього тирану

110
Поліцейські Волноваського району притягують до кримінальної відповідальності домашнього тирана. Чоловіка не зупинили заходи адміністративного впливу – кривдник продовжував систематично ображати свою дружину. За вчинення домашнього насильства агресору загрожує позбавлення волі. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.
Мешканка Ольгинки неодноразово скаржилася на свого 47-річного чоловіка, який приходив додому в стані алкогольного сп’яніння та вчиняв сварки.
Дільничні офіцери Волновахи поставили кривдника на відповідний облік та склали відносно нього протоколи за ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення (вчинення домашнього насильства). Попри це, чоловік не змінив своєї поведінки.
Наразі за вказаним фактом під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури у відношенні кривдника відкрито кримінальне провадження за ст. 126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України. Агресору загрожує до двох років позбавлення волі.
Поліція звертається до громадян:
Шановні громадяни, якщо ви відчуваєте, що вдома вас занадто контролюють чи обмежують вашу свободу, принижують та позбавляють права приймати самостійні фінансові рішення, шантажують дітьми або завдають вам фізичної шкоди – телефонуйте за номером 102. Поліція закликає не замовчувати такі випадки та не соромитися про них розповісти, ми обов’язково відреагуємо.
Також Ви можете звернутися до:
1547 – урядова гаряча лінія
цілодобова безкоштовна гаряча лінія:
з мобільних телефонів — 116 123
зі стаціонарного телефону — 0 800 500 335
Чат-бот МВС щодо протидії домашньому насильству у месенджері Telegram «Дій проти насильства» — @police_helpbot.
Вам также могут понравиться