Поліція Донеччини запустила акцію «Увага – діти на дорозі!». Акція триватиме з 8 по 30 червня, під час якої поліцейські груп реагування Вугледару будуть проводити комплекс профілактичних заходів направлених на забезпечення безпеки маленьких пішоходів під час літніх канікул. Про це повідомляє Вугледарське відділення поліції.
Під час акції проводитимуться заняття з дітьми у дошкільних закладах в ігровій формі з вивчення правил дорожнього руху, конкурс малюнків серед дітей на тему «Безпека на дорозі очима дітей», індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учасниками дорожнього руху щодо вуличної безпеки та правил дорожнього руху.
Поліцейські Вугледару звертаються з проханням до батьків приділити більше уваги малюкам по питаннях безпеки на дорогах:
«Пам’ятайте – безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, звертайте увагу на особливості дорожнього руху. І, звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.»
Також правоохоронці просять водіїв бути більш уважними до маленьких пішоходів, а батьків – не нехтувати правилами перевезення дітей в авто.
Водії! Будьте відповідальними та неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху!