Додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених пунктом 3 постанови № 1236, в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 на території України забороняється:
  1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос та закладів громадського харчування в аеропортах;
  2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 4 цього пункту;
  3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які проводять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.
Поліцейські нагадують про передбачену законодавством адміністративну відповідальність за порушення правил карантину (ч. 1 ст. 44-3 КУпАП). Санкція цієї статті передбачає накладання штрафу від 17 до 34 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб — від 34 до 170 тисяч гривень та кримінальну – за порушення санітарних норм щодо запобігання інфекційним захворюванням (ст. 325 КК України. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі).