Відпрацювання Волноваського району проводилося з 12 по 16 травня з метою зниження рівня аварійності, документування грубих порушень ПДР та недопущення злочинів, пов’язаних з використанням транспортних засобів. Загалом під час відпрацювання поліцейські виявили шістьох водіїв, які сіли за кермо у стані сп’яніння, тим самим наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Про це повідомляє Волноваський районний відділ поліції.

Відносно правопорушників були складені адміністративні протоколи за ст.130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Під час спецзаходів з безпеки дорожнього руху співробітники групи реагування патрульної поліції Донеччини склали 69 адміністративних протоколів за порушення Правил дорожнього руху. Поліцейські попередили можливі ДТП, в яким могли постраждати люди.

Спецзаходи проводилися силами поліцейських груп реагування патрульної поліції Донеччини, Управління патрульної поліції та представників громадського формування.

Загалом правоохоронці задокументували 69 фактів порушення Правил дорожнього руху, з яких 11 водіїв керували транспортним засобом без документів, 5 керманичів не були пристебнуті пасками безпеки.

Правоохоронці звертаються до учасників дорожнього руху з проханням дотримуватися Правил дорожнього руху та не наражати на небезпеку себе і оточуючих.

Превентивні заходи триватимуть і далі.