Мешканець Волноваського району понесе відповідальність за систематичне вчинення насильства та постійні конфлікти в родині. Про це повідомляє Волноваський відділ поліції.

До поліцейського офіцера громади звернулась 35-річна мешканка селища Новотроїцьке та повідомила, що співмешканець систематично вчиняє стосовно неї психологічне та економічне насильство. З 34-річним порушником вони проживають однією сім’єю. Домашній тиран ніде не працює та зловживає алкогольними напоями.

До правопорушника поліцейські кілька разів застосовували заходи адміністративного впливу відповідно до ст. 173-2 В (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування), але на шлях виправлення чоловік так і не став.

Під час останнього випадку, коли чоловік вчинив конфлікт в стані алкогольного сп’яніння, поліцейські вже не обмежилися приписами та протоколом. Цього разу домашній тиран понесе кримінальну відповідальність за свої дії.

За фактом правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 126-1 Кримінального кодексу України (Домашнє насильство) слідчі відкрили кримінальні провадження. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 2 років.