Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Поблизу Богоявленки викрито громадянина, який здійснював вилов риби забороненим знаряддям

8
Першого лютого під час проведення рибоохоронного рейду на території Волноваського району поблизу с. Богоявленка викрито громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим сіткоснастним знаряддям лову — сіткою лісковою. Про це повідомляє Донецький рибоохоронний патруль.
У такий спосіб йому вдалося впіймати 10 кг риби: плітка — 23 екз., щука — 13 екз., карась сріблястий — 5 екз. Збиток, завданий рибному господарству України, склав 6 460 грн.
На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.
Використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та передбачає штраф до 680,00 грн, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім штрафу, порушник також має сплатити збитки, нанесені рибному господарству за кожну незаконно виловлену рибу, незалежно від розміру, відповідно до Такс.
Вам также могут понравиться