Першого лютого під час проведення рибоохоронного рейду на території Волноваського району поблизу с. Богоявленка викрито громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим сіткоснастним знаряддям лову — сіткою лісковою. Про це повідомляє Донецький рибоохоронний патруль.
У такий спосіб йому вдалося впіймати 10 кг риби: плітка — 23 екз., щука — 13 екз., карась сріблястий — 5 екз. Збиток, завданий рибному господарству України, склав 6 460 грн.
На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду. Матеріали справи готуються для передачі до правоохоронних органів за місцем скоєння правопорушення.
Використання заборонених знарядь лову є грубим порушенням правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП) та передбачає штраф до 680,00 грн, з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих водних біоресурсів. Крім штрафу, порушник також має сплатити збитки, нанесені рибному господарству за кожну незаконно виловлену рибу, незалежно від розміру, відповідно до Такс.