Вугледар

 • 23 серпня 9:30, вулиці міста
  Святковий V відкритий аматорський велопробіг у м. Вугледарі Вугледарської міської територіальної громади (велопробіг містом за окремим маршрутом). Вручення учасникам велопробігу святкових сувенірів з айдентикою 30 незалежності України.
 • 23 серпня 10:00, школа мистецтв
  Тематична виставка художніх робіт до Дня незалежності «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» вихованців початкового спеціалізованого навчального закладу «Школа мистецтв» м. Вугледара Вугледарської міської територіальної громади.
 • 24 серпня 10:00
  Тематичний проєкт до 30-річчя незалежності України «Найцікавіше — мовою архіву»: архівна ретроспектива «Герб міста Вугледара — від ідеї до офіційного символу», «Вугледарська громада: 30 фактів, подій, особистостей».
 • 24 серпня 10:00, спортмайданчик біля НВК «Політехнічний ліцей» (школа 1)
  24 та 25 серпня відбудеться Кубок міського голови з міні-футболу у м. Вугледарі, Вугледарської міської територіальної громади за участі збірних команд вугільних підприємств, військовослужбовців, спортивних клубів, міської і сільських збірних.
  Урочисте відкриття змагань пройде за участі міського голови.
 • 24 серпня 18:00, бульвар Шахтарський ім. М. Бугари
  Святкова виставка «Тобі, рідна Україно, душі нашої творіння!» творів та виробів художньо-прикладного, народно-ужиткового, сучасного мистецтва майстрів та народних умільців Вугледарської міського територіальної громади.
 • 24 серпня 18:30, бульвар Шахтарський ім. М. Бугари
  Святковий фоточелендж «#Ти_у мене ЄДИНА». Святкові фотосесії під час святкування 30-ї річниці незалежності України з подальшим розміщенням фото в мережі Фейсбук під хештегом «#Ти_у мене ЄДИНА» (колективні, групові, індивідуальні, молодіжні, дитячі, сімейні тощо)
 • 24 серпня 19:30, бульвар Шахтарський ім. М. Бугари
  Святкова тематична концертна програма з нагоди Дня незалежності України «Люба ненько-Україна» у м. Вугледарі за участі солістів та творчих колективів, аматорів народної творчості Вугледарської міської територіальної громади

Максимівка

21 серпня 18:00

Концерт «Свою Україну любіть!» пройде за участі творчих колективів.

Місце проведення — село Максимівка, площа біля сільського будинку культури

Новоукраїнка

22 серпня 18:00

Святковий концерт «Співуча Україна» пройде за участі творчих колективів.

Степне

23 серпня 9:00

Урочиста година «Наш стяг у золоті й блакитні», концертна програма «Будеш жити, Україно!» та дитячий флешмоб «Ми діти твої, Україно!» відбудеться 23 серпня.

Богоявленка

 • 23 серпня 9:00, площа біля сільського будинку культури
  Урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України «Наш стяг у золоті й блакиті» у с. Богоявленка Вугледарської міської територіальної громади.
  Церемонія підняття Державного Прапора України
 • 24 серпня 17:00, площа біля сільського будинку культури
  Народне свято «Хай квітне, щаслива моя Україна!» за участі солістів і творчих колетивів, а також вечірній танцпоп відбудеться на площі біля сільського будинку культури о 17.00.

Микільське

23 серпня 10:00

Народне свято «Україно, люба ненько!».

Святкова концертна програма за участі солістів та творчих колективів, а також тематична виставка виробів майстрів народного мистецтва відбудеться 23 серпня.

Павлівка

24 серпня 10:00, площа біля сільського будинку культури

Концертна програма «Квітни у пісні, Україно моя!» та виставка-панорама «Україна — становлення незалежності» відбудеться 24 серпня о 11.00 в селі Павлівка.

Єгорівка

24 серпня 12:00, сільський будинок культури

Музично-документальна презентація «Мій сонячний дім — моя Україно!».

Петрівське

24 серпня 16:00, площа біля сільського будинку культури

Музично- розважальна програма «Моя Україна демократична і вільна. Я з нею пов’язую долю свою».

Пречистівка

24 серпня 19:00, площа біля сільського будинку культури

Концерт «Моя країна — Україна!» пройде за участі творчих колективів.

джерело