19 березня марафон «Весняна Профорієнтація» ініційований Донецьким обласним центром зайнятості стартував в м.Вугледарі. Фахівці міського центру зайнятості та служби у справах дітей Вугледарської міської ради провели профорієнтаційний урок «Наш вибір – професійна перспектива» в рамках акції «Крок у майбутнє» для дітей – сиріт і дітей , позбавлених батьківського піклування. Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.
Для переважної більшості підлітків вибір професії – перше найбільш важливе життєве рішення. Його значимість ще вище для дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Під час практичної частини уроку діти пройшли тестування з визначенням професійної спрямованості та індивідуальних особливостей людини важливих при виборі фаху. Опрацювали формулу вибору професій «Хочу. Можу. Треба», обговорили яких помилок слід уникати при виборі професії та звернути увагу на важливість вибору навчального закладу.
Фахівець з профорієнтації Тетяна Бурак ознайомила учасників з актуальними професіями на ринку праці, презентувала онлайн додаток «Центр профорієнтації» на основі системи Android.
Підлітки отримали цінну інформацію і корисні навички при виборі майбутньої професії, яка дасть їм дорогу в доросле життя.