Правоохоронці встановили місце, де виготовляють самогон та у найкоротший термін вилучили та знищили 40 літрів браги та 10 літрів готової для вживання алкогольної продукції. Про це повідомляє Волноваський відділ поліції.

До дільничних офіцерів поліції надійшла інформація, що у селищі Володимирівка Волноваського району 48-річний місцевий мешканець займається незаконним виробництвом самогону.

Після проведеної перевірки правоохоронці виявили та знищили 40 літрів браги та 10 літрів готового для вживання спиртного  та самогонний апарат. Всю виявлену продукцію та знищено шляхом виливу на землю.

Співробітники Волноваського відділу поліції регулярно проводять превентивні заходи спрямовані на виявлення фальсифікованого алкоголю, перевіряють торгівельні заклади та громадян за місцем мешкання аби запобігти побутовим злочинам на ґрунті алкогольного сп’яніння та не допустити тяжких наслідків. Так, з початку року правоохоронцями виявлено та вилучено майже 257 літрів самогону, 385 літрів браги та 5 самогонних апаратів.