У зв’язку із заходами із запобігання поширенню коронавірусної хвороби тимчасово обмежено звітування дільничних офіцерів поліції перед громадянами. Про це повідомляє вугледарське Відділення поліції.Однак, в умовах карантину, дільничні офіцери поліції на території обслуговування Вугледарського відділення поліції розповсюдили інформацію, щодо стану оперативної обстановки на дільницях, про кількість і якість розкритих злочинів та адміністративних правопорушень.

Хоча криміногенна ситуація в місті порівняно спокійна, але клопотів дільничним вистачає. На ввіреній території проживають раніше судимі особи та громадяни, що знаходяться під адміністративним наглядом. Є також сімейні бешкетники і ті, хто зловживає алкоголем. Тож інколи, правоохоронцям доводиться втручатися у не зовсім поліцейські справи.Однією з головних складових успіху в розкритті та попередженні злочинів – є своєчасне інформування.

Якщо мешканці не залишаються байдужими і повідомляють про правопорушення, що вчинені або готуються, то поліція має змогу одразу прийняти відповідних заходів.Звернутися до поліції можна телефоном, поштою, електронними засобами зв’язку, а також можна звернутися до свого дільничного офіцера поліції за посиланням «Ваш дільничний» http://volnovaha-police.dn.ua/news/view/4080Поштова адреса: вул. 13-ти Десантників, 17, м. Вугледар, Донецька область, 85670Телефони: (06273) 6-52-02, 050 875 33 05 або 102Е-mail: ugledvp@dn.npu.gov.ua