Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Локальний аналіз у Вугледарі на тему «Цифрові послуги у громаді». Долучаємось!

0 27

5 січня 2021 року з 11:00 до 13:00 годин на бульварі Шахтарський, біля новорічної ялинки, Вугледарська міська рада та громадська організація «Креативна платформа IT Start» проведуть локальний аналіз на тему цифрових послуг у громаді. 

Для аналізу використовуватиметься метод “Висячі питання” — неформальний метод залучення громадян до публічної партисипації (участі). 

Кожен бажаючий мешканець міста матиме можливість висловити думку, яких саме цифрових послуг не вистачає у нашій громаді, якими вони повинні бути та як з цим працювати. Свою відповідь можна буде записати на папері.

Паралельно з проведенням збору пропозицій щодо цифрових послуг  методом “Висячі питання”  з 03.01.2021 по 05.01.2020 включно діятиме опитування у google-form за посиланням: https://forms.gle/dmgDxCMWsVr8UMrv5.

Шановна громадо! Долучаємось!

Отже, сподіваємося, що поруч з новорічною гірляндою, з’явиться гірлянда ваших думок, шановні мешканці.

Від цифрової трансформації громади нікуди не дітися. 

Ваші максимально відверті відповіді на запитання,  ваші  побажання, пропозиції  та рекомендації стануть особистим внеском кожного із вас  у розвиток суспільства, у покращення  якості публічних, передусім цифрових, послуг. 

Завдяки  вашій участі  цифрові послуги можуть стати максимально корисними, зручними, доступними та відповідатимуть потребам мешканців Вугледарської територіальної громади.

Захід відбуватиметься за підтримки Агенції Розвитку Вугледара.

Вам также могут понравиться