На КПВВ «Новотроїцьке» закінчилися будівельні роботи та розпочав роботу новий сервісний центр. Перший такий центр запрацював у листопаді у Щасті Луганської області, у Новотроїцькому – другий, але не останній. Про це повідомив Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

У складі сервісного центру діятимуть ЦНАП, відділення банку та «Нової пошти», фельдшерський пункт, який забезпечить, зокрема, експрес-тестування на COVID-19, відділок поліції, кімната матері і дитини, аптека та сервісна зона, де можна буде придбати прості пристрої для роботи застосунку «Дій вдома».

У разі потреби працівники центру нададуть допомогу у налаштуванні цього застосунку. У майбутньому тут буде також надаватися безоплатна правова допомога.Усі споруди сервісного центру доступні для людей з інвалідністю.Завдяки таким багатофункціональним сервісним центрам значно полегшиться взаємодія з державою для громадян України, що опинилися в окупації.

Крім того, тут будуть обслуговувати і людей, які проживають на вільних територіях. Також його спорудження дало змогу створити нові робочі місця для мешканців Новотроїцького, Волновахи та інших населених пунктів.Сервісний центр збудували завдяки підтримки віцепрем’єр-міністру та міжнародним партнерам: послу Швеції в Україні Тобіасу Тибергу, послу Польщі в Україні Бартошу Цихоцькому, Постійному заступнику Генерального консула ФРН в Донецьку з офісом у Дніпрі Петеру Герру.