З  1 липня в Україні триває  інспекційна кампанія з легалізації праці. За цей час було  розпочато 1951 інспекційне відвідування та  виявлено 6084 працівники, допущені до роботи без трудових договорів.

Середня кількість виявлених незадекларованих працівників становить понад  4 особи на одного перевіреного роботодавця. Найбільшу кількість неоформлених працівників виявлено у таких сферах:

  • торгівля;

  • організація харчування:

  • сільське господарство.

У регіональному розрізі найбільше незадекларованих працівників виявлено у Запорізькій (504), Вінницькій (465) та Одеській (428) областях.

Також в ході проведених інспекційних заходів укладено трудові договори із 2899 працівниками.

“З початку інспекційної кампанії спостерігаємо позитивну динаміку зі збільшення кількості офіційно оформлених працівників. Зокрема, за перші три дні серпня до Державної податкової служби подано повідомлень про працевлаштування майже 65 тисяч працівників. Це на 40% більше, ніж за відповідний період червня. Взагалі з 1 липня було отримано понад  450 тисяч повідомлень про прийняття працівників на роботу,” — зазначила заступниця Міністра економіки України Світлана Глущенко

Дізнайтеся більше про незадекларовану працю https://bit.ly/3xQhWkR.

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=2859c1d2-33ad-4fe3-844a-538b160254ef&title=KampaniiaPoLegalizatsiiPratsi-ViiavlenoPonad6-Tis-NeformalnikhPratsivnikiv