Створення нового виробничо-сервісного комплексу, головним завданням якого є організація виробництва та сервісного обслуговування комунальної та дорожньої техніки,  планується в  Бахмуті.

Комплекс буде створено групою компаній «Будшляхмаш», яка є одним з лідерів по виробництву комунальної та дорожньої техніки.

Новий сервісний центр буде укомплектований всім необхідним технічним та діагностичним обладнанням, професійними інструментами. Завдяки цьому роботи будь-якої складності проводитимуться швидко та максимально ефективно.

Відкриття центру дозволить створити близько 40 нових робочих місць, збільшити надходження податків до бюджету регіону, покращити якість надання комунальних послуг і як наслідок поліпшити екологічний стан області.

«Будшляхмаш» впроваджує свою діяльність з 1994 року, має на сьогодні декілька виробничих майданчиків, а також розгалужену мережу дилерів та дистриб’юторів.

https://dn.gov.ua/news/kompleks-virobnictva-ta-servisnogo-obslugovuvannya-komunalnoyi-ta-dorozhnoyi-tehniki-bude-stvoreno-na-donechchini