7 березня начальник поліції Вугледару Артем ШЕРЕМЕТА особисто висловив щиру подяку жителям с. Богоявленка за небайдуже ставлення до чужого лиха, мужність і самовіддані дії, виявлені у врятуванні життя людини. Також завітав з подарунком і солодощами до маленького Гліба, який кинувся на допомогу другу, який провалився під лід. Усим побажав міцного здоров’я, мирного неба над головою та завжди залишатись з добротою в серці. Про це повідомляє Вугледарське відділення поліції.

Лихо сталось п’ятого березня, коли двоє восьмирічних хлопчиків, після школи, пішли бавитись до місцевого ставку. Діти не врахували погодні умови, лід тріснув і один з хлопців опинився в крижаній воді. Другий хлопчина кинувся рятувати однокласника і також потрапив у воду проте зміг допомогти вибратись другу на твердий лід. Врятований хлопчина не розгубився та побіг кликати на допомогу.

На щастя господарі найближчого будинку, розташованого біля ставку, були вдома. Чоловік, колишній пенсіонер МВД, не зволікаючи ані хвилини кинувся рятувати хлопця, його дружина викликала рятувальників та зателефонувала батькам хлопця.

Майже за мить на порятунок Глібу, у крижану воду кинулась батьки.

Загальними зусиллями маленького Гліба було врятовано. Всі учасники події отримали кваліфіковану медичну допомогу. Наразі їх життю та здоров’ю ніщо не загрожує.