У краматорську хлопчик травмувався в результаті падіння з вікна четвертого поверху. Поліція проводить досудове розслідування. Про це повідомляє Краматорське районне управління поліції.

11 червня близько  19.00 до поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що з вікна четвертого поверху випала дитина.

Попередньо встановлено, що 2-річний хлопчик випав з вікна четвертого поверху, яке було відчинене настіж. В цей час вдома перебував 4-річний братик, а їх батько спав у стані алкогольного сп’яніння. Місцезнаходження матері дітей поліцейські встановлюють.

За даним фактом поліцією під процесуальним керівництвом окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 15 п. 2 ч. 2 ст. 115 — з приміткою «Нещасний випадок» Кримінального кодексу України.

Крім того, поліцейські звернули увагу, що старша дитина має тілесні ушкодження. Хлопчик розповів правоохоронцям, що його побив батько.

Відносно чоловіка за фактом домашнього насильства розпочато досудове розслідування за ст. 126-1 «Домашнє насильство»  Кримінального кодексу  України.

Наразі обидва хлопчики перебувають у лікарні під наглядом медиків. Родину взято під контроль правоохоронців.

Шановні батьки! Не залишайте відкритими вікна навіть, якщо вам здається, що дитина занадто маленька, щоб дістати до підвіконня. Трагедія може статися в будь-який момент.