Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

На Донеччині гинуть люди на місцевих водоймах

211

За інформацією ГУ ДСНС України у Донецькій області, майже щодня рятівникам доводиться вилучати тіла загиблих людей з водойм.

18 липня о 10:30 до Служби порятунку надійшло повідомлення про нещасний випадок, який стався на ставку “Білокузьминівський” у с. Білокузьминівка Краматорського району. Відділенням підводного розмінування групи спеціальних піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління за допомогою водолазного спорядження було вилучено с поверхні водойми тіло затонулого чоловіка 1964 року народження з відстані 20 м від берегу. Після чого тіло потопельника було передано працівникам Національної поліції. Причини та обставини події встановлюються відповідними фахівцями. Від Головного управління залучалось 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

17 липня о 12:25 в місцевому ставку м. Бахмут відділенням підводного розмінування групи спеціальних піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування АРЗ СП Головного управління за допомогою водолазного спорядження шляхом занурення було знайдено тіло затонулого чоловіка 1984 року народження, на відстані 12 м від берегу, та передано працівникам Національної поліції. Від Головного управління залучалось 6 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

15 липня о 16:54 диспетчер Служби порятунку отримав повідомлення про нещасний випадок, який стався на околиці с. Романівка у р. Сухі Яли. Бійці ДСНС 7 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління за допомогою власних сил вилучили тіло чоловіка 1997 року народження з води не берег, яке було розташоване на відстані 5 м від берега. Після чого тіло потопельника було передано співробітникам Національної поліції. Від Головного управління залучалось 3 чоловіка особового складу та 1 одиниця техніки.

11 липня о 20:40 до Служби порятунку надійшло повідомлення про нещасний випадок, який стався на річці Кальміус, що у Кальміуському районі Маріуполя. Водолазами рятувальної аварійно-водолазної служби Маріупольської міської ради було вилучено тіло загиблого хлопця, 2005 року народження, яке знаходилось у зливній металевій трубі на відстані 2 м від берега та передано співробітникам Національної поліції. Обставини та причини події встановлюються відповідними фахівцями. Від Головного управління сили та засоби не залучались.

10 липня о 10:30 в Бахмутському районі у смт Луганське, з річки “Луганка”, біля  Миронівського водосховища відділенням підводного розмінування групи спеціальних піротехнічних робіт частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування  АРЗ СП Головного управління за допомогою водолазного спорядження було вилучено тіло загиблого чоловіка 1962 року народження на відстані 2,5 м від. Рятувальники витягли загиблого на берег та передали співробітникам Національної поліції. Від Головного управління залучалось 5 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

 

Вам также могут понравиться