Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Молодь Вугледару навчатимуться піклуватися про довкілля

71

В рамках проведення локального аналізу проекту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» учасники заходу 27 лютого у Вугледарі візьмуть участь у тренінгу з підвищення екологічної свідомості та формування навичок  поводження із відходами. Початок об 11 годині. Тренінг відбуватиметься у Центрі громадських ініціатив “Sova” для молоді віком 12-20 років — Трифонова 36, другий під’їзд. Зареєструватися на тренінг можна за попереднім записом через viber за номером 0665472983. Кількість місць обмежена.

Локальний аналіз показав, що однією з головних причин засмічення у місті є неправильне поводження населення  із відходами, відсутність мотивації до сортування і чистоти в цілому. Завдяки підтримці організаторів, в рамках швидкого вирішення проблем, учасникам локального аналізу розкажуть про:

·         вплив відходів на екологію

·         види відходів

·         небезпеку звичного поводження із відходам

·         правила роздільного збору

·         основні принципи підходу «Нуль відходів»  та ін.

А також складуть свій план із вирішення існуючої проблеми.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Вам также могут понравиться