Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Міський голова, разом з представниками Вугледарської громади, долучилися до відновлення лісу у с.Пречистівка

107
10 квітня міський голова Андрій Сілич, разом з представниками Вугледарської ОТГ, керівником Волноваської РДА, лісництвом, особовим складом служб ДСНС, Національної гвардії, Національної поліції, співробітниками СБУ, військовими та студентами Великоанадольського лісового коледжу взяли участь у відродженні лісу на території села Пречистівка, який постраждав внаслідок минулорічних пожеж. Про це Андрій Юрійович повідомив на власній сторінці у Facebook.
Акція стартувала 21 березня в Міжнародний день лісів, який у цьому році відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН проводиться під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту. Триватиме акція до Дня Довкілля, який цього року в Україні відзначатиметься 17 квітня.
Метою Акції є відновлення українських лісів, поінформованість суспільства щодо важливості лісів для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання шанобливого ставлення до природи.
Вугледарська ОТГ доєдналася до загальноукраїнської акції і буде продовжувати озеленення нашої громади в подальшому.
«Закликаю всіх небайдужих підприємців, фермерів, громадські об’єднання і мешканців громади долучатися до акції та разом перетворювати Вугледарську ОТГ в квітучу сучасну, успішну, європейську громаду.» — додав Андрій Сілич.
Вам также могут понравиться