Міністр розвитку громад та територій Олексій Ченишов провів робочу поїздку до Донеччини. Про це повідомила прес-служба Мінрегіону України.

«Донбас – це потужний український регіон, важливий з точки зору соціального розвитку, економічного потенціалу, розбудови інфраструктури. Регіон, який потребує турботи, уваги, миру та постійної і справжньої підтримки наших співгромадян», – зазначив Міністр.

Олексій Чернишов окреслив ключові напрямки роботи на Донеччині під час поїздки.

Перший проєкт на черзі реалізації – КП «Вода Донбасу». Там планується відновлення обладнання, щоб забезпечити жителів якісною водою.

Також за оперативного втручання Мінрегіону та швидкої реакції голови Донецької ОДА забезпечено безперебійне газопостачання, яке було призупинено внаслідок незаконних дій облгазу 6 березня.

Під час візиту Олексій Чернишов відвідав проєкти програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», які змінюють якість життя мешканців Донбасу на краще.

«Побачене – результат наполегливої праці та професійного менеджерського підходу. Донбасу є чим пишатись. Більш за все, особисто я, підтримую об’єкти, які мають довгостроковий позитивний вплив на життя людей», – зауважив Міністр розвитку громад та територій України.

На Донеччині об‘єкти програми «Велике будівництво» переважно належать до соціальної інфраструктури.

Один з них — фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейнами «Н2О-Classic». Цей осередок сприятиме спортивному розвитку населення.

У Краматорську Міністр Олексій Чернишов відвідав КНП “Міська лікарня №3” Краматорської міської ради, де реконструювали приймальне відділення.

«Донеччина дуже важлива для України. Ми маємо розуміти людей, які тут живуть, маємо й надалі підтримувати на високому рівні взаємодію між центральною та місцевою владою, маємо забезпечувати фінансову, соціальну та будь-яку іншу підтримку, якої потребує Донбас», – зауважив Олексій Чернишов.

Також під головуванням очільника Мінрегіону відбулась нарада у Донецькій обласній військово-цивільній адміністрації.