Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Мешканець Вугледара позбувся грошей через інтернет-шахраїв

12

До поліції Вугледара звернувся 37-річний чоловік. Він замовив товар та перерахував гроші заздалегідь. Аферисти виманили у чоловіка 1300 гривень. Про це повідомляє Волноваський відділ поліції.

Окрім нашого міста, за останню добу у Волноваському районі ще 3 мешканця стали жертвами шахрайства:

64-річний мешканець села Дмитрівка Волноваського району повідомив «працівникам банку» особисті данні, після чого з його картки зникли гроші в сумі 7500 гривень.

З аналогічною заявою до поліції Волновахи звернувся мешканка Іванівки. 62-річна жінка лишилася заощаджень з картки на суму 619 гривень.

Мешканець села Нескучне замовив на одній із інтернет платформ відеокарту та перерахував 3950 гривень. Чоловік натрапив на шахраїв та залишився без заощаджень.

За всіма фактами розпочато досудові розслідування за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Поліція встановлює осіб аферистів та їх місцезнаходження.

Поліція Волноваського району закликає мешканців бути пильними.

Якщо на ваш чи телефон ваших близьких надходять сумнівні повідомлення чи дзвінки з проханням повідомити ваші особисті дані (номер банківської картки, пін-коди, термін дії), до вас на вулиці звертаються незнайомці із “проханнями про допомогу”, або ви стали жертвою шахраїв, не зволікайте, та одразу телефонуйте за номером “102”

Вам также могут понравиться