Сімнадцятого червня у селі Богоявленці відбулося громадське обговорення проєкту рішення міської ради «Про припинення в результаті реорганізації Богоявленського закладу загальної середньої освіти Вугледарської міської ради шляхом приєднання до Вугледарського навчально-виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)» Вугледарської міської ради Донецької області». Про це повідомлєя Вугледарський міський відділ освіти.
У Богоявленському ЗЗСО у 2020-2021 навчальному році навчалося 92 учні. З них у 10 класі — на кінець року 4 учні. Одинадцятий клас відсутній взагалі. Дев’ятий клас у цьому році закінчують 7 учнів. Упевненості, що всі вони підуть до 10-го класу, нема.
Після створення Вугледарської міської територіальної громади з’явилася можливість отримання повної загальної середньої освіти на території громади у Вугледарському НВК «МРІЯ», який визначено опорним закладом загальної середньої освіти.
У школі зібралися працівники, випускники 9-го класу, їхні батьки, мешканці села.
Начальник міського відділу освіти Валерій Войцеховський доповів про перспективи розвитку освіти Вугледарської міської територіальної громади. Заступник начальника міського відділу освіти Світлана МИСНИК познайомила присутніх з нормативно-правовою базою сфери освіти щодо створення філій опорного закладу. Про освітній та виховний процес у Вугледарському НВК «МРІЯ» розповіла директор школи Олена Ломака. Вона висвітлила переваги навчання учнів у «МРІЇ», яка є закладом освіти із новітнім обладнанням, із сучасною спортивною базою тощо.
Учасники обговорення змогли задати питання з приводу підвезення, профільності навчання, підготовки учнів до ЗНО. Найголовнішим питанням, яке викликає занепокоєння батьків, є проблема підвезення учнів до опорного закладу через погану якість дороги Богоявленка –Вугледар.