З 28 по 30 квітня на базі спортивних комплексів «Металург» (м. Покровськ) і «Олімпійський» (м. Курахове) змагались команди допризовної молоді з 19 громад Донецької області. Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької обладміністрації.
Свої команди делегували Авдіївська, Андріївська, Бахмутська, Великоновосілківська, Вугледарська, Добропільська, Костянтинівська, Краматорська, Криворізька, Курахівська, Лиманська, Маріупольська, Мирноградська, Нікольська, Покровська, Селидівська, Слов’янська, Торецька і Шахівська громади.
Протягом трьох днів учасники змагалися у шести видах випробувань: стрільба з пневматичної гвинтівки; підтягування на перекладині; біг на 100 метрів; метання гранати Ф-1 на дальність; біг на 1500 метрів; плавання на 50 метрів.
За підсумками змагань визначено переможців і призерів в особистому та командному заліках.
З нашої громади нагороди отримали:
Дмитро Губерна — ІІІ місце з метання гранати Ф-1 на дальність (47,3);
Ярослав Рудницький — І місце з бігу на 1500 метрів (4,42,8)

Переможці та призери особистих змагань нагороджені грамотами і медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації; кращі команди – грамотами і кубками управління. Також усі учасники спартакіади отримали грамоти за участь від організаторів змагань.

Організатором змагань спартакіади серед допризовної молоді щорічно виступає управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації.
Змагання проведено з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України. Головним завданням змагань є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму та колективізму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту як однієї з форм підготовки молоді до служби в армії.
фото zi.ua