Команда вугледарських футболістів під керівництвом тренера-викладача Владислава Солов’я протягом футбольного сезону 2020-2021року провела загалом дванадцять матчів з командами з Мирнограду, Добропілля, Костянтинівки, Торецьку, Авдіївки, Покровську, де в усіх зіграних матчах були три поразки, одна нічия і всі перемоги. Маючи 25 очок, команда  посідає другий рядок турнірної таблиці і виходить до півфіналу, де потрапляють на команду з Бахмуту «Легіон». Про це повідомляє ДЮСШ Вугледара.

1 червня наша команда вирушила в місто Краматорськ на  гру з командою «Легіон». Перший тайм пройшов під великим дощем  за рахунок високого пресингу краще грала команда «Легіон» не забили пенальті і мали небезпечні моменти. Другий тайм пройшов  без дощу, вугледарці почали контролювали гру. Вся гра була на половині суперника, нажаль не вдалося реалізувати кілька моментів, зафіксована нічия 0:0. По серії пенальті наша команда вириває перемогу з рахунком 4:3. Пенальті реалізували: Данило Покуляк, Артем Чалий, Олександр Красовський та Вадим Пихтін.

3 червня команда знов вирушила в місто Краматорськ на  фінальну гру з командою ДЮСШ Покровськ. В цьому матчі наша команда більше контролювала м’яч і вела гру, але допустили багато помилок в обороні і не реалізували свої моменти. Через помилки в обороні справедливий рахунок 1:5. Гол на рахунку Данила Покуляка.

У результаті вихованці ДЮСШ Вугледарської міської ради серед 14 команд області стають срібними призерами чемпіонату Донецької області з футболу серед U-15!