Легалізація трудових відносин та заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості – це актуальні та важливі питання сьогодення. У Вугледарському міському центрі зайнятості на платформі ZOOM відбувся вебінар на тему «Легалізація зайнятості» для роботодавців міста. Про це повідомляє Вугледарський міський центр зайнятості.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Інна Василенко наголосила: «Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустку, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на соціальні гарантії та пенсійне забезпечення».

Роботодавці повинні усвідомлювати, що «тіньова» зайнятість призводить до нестабільності та невпевненості у майбутньому громадян через втрату можливості користуватися соціальними гарантіями та ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на добробут громади.

Участників заходу також поінформували як користуватися електронними сервісами служби зайнятості, завдяки яким роботодавець може скоротити час для відвідування центру зайнятості.

Не дивлячись на карантинні обмеження, фахівці відділу взаємодії з роботодавцями міського центру зайнятості продовжують роботу з питань легалізації зайнятості та активно співпрацюють з роботодавцями та шукачами роботи.