Портал Угледарской ОТГ
Новости, справки, расписания и информация Угледара и сел

Допризовники з Вугледара взяли участь у складі збірної Донеччини у фіналі Всеукраїнської спартакіади

81

З 11 по 15 травня на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді-2021. До складу збірної увійшли представники Вугледару, Маріуполя, Слов’янська, Селидового та Лиману. Про це повідомляє Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Протягом п’яти днів у запеклих спортивних баталіях юнаки демонстрували влучність, силу та витривалість. До програми спартакіади увійшли сім видів випробувань (військово-спортивне семиборство): біг на 100 метрів, подолання смуги перешкод (загальна контрольна вправа), підтягування на перекладині, плавання на 50 метрів, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати Ф-1 на дальність, біг на 1500 метрів.

За підсумками боротьби у особистому заліку в активі допризовників Донецької області виявилося дві срібні та чотири бронзові нагороди.

У командному заліку за результатами семиборства збірна Донеччини посіла третю сходинку.

Спартакіада серед допризовної молоді проводиться щорічно з метою удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях, рятувальних та інших спеціальних службах.

Основними завданнями Спартакіади є формування та пропаганда здорового способу життя, підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму, залучення молоді до систематичних занять військово-прикладними видами спорту.

Вам также могут понравиться