В рамках проведення локального аналізу проекту «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» учасники заходу 27 лютого у Вугледарі взяли участь у тренінгу з підвищення екологічної свідомості та формування навичок поводження із відходами.

Під час тренінгу учасниками/цями було розроблено ідею екологічного челленджу, який буде реалізовуватися впродовж місяця. Мета: закріплення отриманих навичок і знань та залучення більшої кількості мешканців/нок громади до цієї теми.

Це був перших з трьох тренінгів, за допомогою яких молодь Вугледара буде шукати рішення проблем, виявлених при проведенні локального аналізу. Тренінг відбувся у центрі громадських ініціатив SOVA.

Проєкт «Життя на межі миру: від громадських ініціатив до громадської безпеки в громадах» реалізується спілкою Громадські Ініціативи України у партнерстві з організацією ГО «Точка Доступу» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.