З метою забезпечення реалізації експериментального проєкту «єМалятко» Центр надання адміністративних послуг міста Вугледара приєднався до загальнодержавного проєкту метою якого є спрощення отримання державних послуг, допомога батькам немовляти уникнути бюрократії та надати можливість займатися приємними сімейними турботами замість тяганини з документами. Про це повідомляється на сторінці ЦНАП Вугледара.
Це перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією.
Загалом вона передбачає до 9 послуг для батьків новонародженої дитини. Наразі послуга доступна в режимі бета-тесту.
Так 15 березня 2021 року в Центрі надання адміністративних послуг міста Вугледара розпочато прийом заяв на комплексну послугу «єМалятко».
Звернувшись у ЦНАП, ви отримуєте такі переваги:
  • Економите час. Щоб отримати усі документи для дитини традиційним способом, батькам доводиться відвідувати різні державні установи та витратити на це щонайменше 10 днів. Комплексна послуга «єМалятко» зменшує кількість установ до однієї — всі послуги можна замовити в одному місці.
  • Заповнюєте лише одну заяву. Орієнтовний час заповнення заяви «єМалятко» адміністратором ЦНАПу — до 30 хвилин.
Базовою (обов’язковою) послугою комплексу «єМалятко» є державна реєстрація народження. Отримати інші послуги окремо від цієї технічно неможливо.
Послугою можуть скористатися батьки дитини лише протягом одного місяця від дня народження дитини за місцем реєстрації батьків (одного з них) або місцем народження дитини.