Вугледарська міська рада анонсує громадські обговорення щодо реорганізації Пречистівського та Богоявленського закладів загальної середньої освіти. Про це свідчить інформаційне повідомлення на сторінці міської ради та проекти рішення №21215, №212116.

Мета громадського обговорення — врахування думки жителів Вугледарської міської територіальної громади при прийняття міською радою рішення щодо реорганізації Богоявленського та Пречистівського закладів загальної середньої освіти Вугледарської міської ради шляхом приєднання до Вугледарського навчально-виховного комплексу «МРІЯ» (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад)» Вугледарської міської ради Донецької області» з отриманням статусу філії без статусу юридичної особи.

За інформацією міської ради, у школах Богоявленки та Пречистівки недостатня кількість учнів для повноцінної роботи освітнього закладу: у Богоявленському ЗЗСО у 10 класі навчалося на кінець року 4 учні. Одинадцятий клас відсутній взагалі. Дев’ятий клас у цьому році закінчують 7 учнів. Упевненості, що всі вони підуть до 10-го класу, нема.

Пречистівська школа надає освітні послуги тільки на рівні І-ІІ ступенів. Після закінчення 9-го класу батьки змушені шукати, де їхні діти будуть отримувати повну загальну середню освіту. У цьому навчальному році таких учнів 7, у наступному – 5.

Учні 1- 9 класів Пречистівського ЗЗСО продовжуть навчання у рідній школі, яка стане філією Вугледарського НВК «МРІЯ».

Вугледарський НВК «МРІЯ» готовий прийняти на навчання учнів 10 та 11 класів села Богоявленки та Пречистівки. До місця навчання учні будуть підвозитися шкільним автобусом, який заплановано придбати до першого вересня поточного року. Філія заснована для створення єдиного освітнього простору, забезпечення рівного доступу осіб до здобуття якісної освіти, раціонального та ефективного використання ресурсів опорного закладу освіти. Опорний заклад та філія мають спільне майно. Тобто учні філії і опорного закладу мають однакові права. Вони беруть участь у позакласних заходах тощо, куди теж можуть підвозитися шкільним автобусом.

Громадське обговорення щодо приєднання Богоявленьскої школи відбудеться 17.06.2021 року о 10.00 годині у приміщенні освітнього закладу Богоявленки;
Пречистівської — 21.06.2021 року о 10.00 год у приміщенні освітнього закладу Пречистівки.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, термін і форми для подання пропозицій (зауважень): 85670, місто Вугледар, вулиця Миру, б.2, Міський відділ освіти; vugledar.ins@gmail.com, тел.0505353969.

З повним текстом повідомлення можна ознайомитись на сайті міської ради.

Джерело фото