10 жовтня відбувся четвертий тур чемпіонату Донецької області з футболу у старшій віковій групі. Команда ДЮСШ Вугледару  приймали  гостей з Авдіївки.

Першими на поле вийшли юнаки 2007-2008 років народження і нажаль програють з рахунком 1:5. Голом відзначився Данило Рипак. Юнаки 2005-2006 років народження навпаки здобувають чергові 3 очки у турнірній таблиці.

Здавалося с перших хвилин що наші хлопці повинні спокійно перемагати але на 20 хвилині при рахунку 4:1 в нашу сторону, вилучають двух гравців з нашої команди.

На протязі всього останнього часу ми контролювали матч та в другому таймі зуміли забити ще двічі при цьому не пропустивши. Фінальний рахунок 6:1 , голами відзначились Пастушенко Сергій, двічі Коваленко Михайло і хет-трик на рахунку Куреди Рената.